MENU
DUB PROGRESSION

Zapis sesji nagraniowych dub progression, z eksperymentami click'n cutz, nagrane w 2007 i grane do dziś na koncertach.

GENDOS WEST TRIP

Duet z Gennadym Gendosem Tchamzyrynem, szamanem, wokalistą alikwotycznym, multiinstrumentalistą i bardzo ważną postacią sceny muzycznej Republiki Tuvy, z której pochodzi.

Album jest wynikiem trasy koncertowej duetu Gendos i Makaruk zagranej w 2006 roku w Polsce. Można go skrótowo określić jako zachodnią interpretację szamańskiego dziedzictwa Tuvy w gatunku World Music.

REMIKSY

Wybrane remiksy zamówione przez innych wykonawców, m.in: Michal Urbaniak, Jacek Olter, Tymański Yass Ensemble.

MUZYKA DLA TEATRU

Muzyka do spektaklu napisana na zamówienie teatru Podróż/Kierunek, reżyseria: Grzegorz Artman.

EROTYKI LUDOWE

Płyta “Erotyki Ludowe”, ukazała się 8 października 2012 nakładem Karrot Kommando. Udział w nagraniach wzięli: Michal Urbaniak , Tymon Tymański, oraz tuwiński szaman i multiinstrumentalista Gendos,

Na płycie znajduje się 13 utworów, wśród nich: melodyjne ballady, kołysanka, utwór żałobny, pastisz romantycznego duetu (Tymon Tymański i Zespół Śpiewaczy z Rudy Solskiej), a także utwory pełne zaskakującego humoru i wigoru..

Koncerty zespołu przepełnione są dźwiękowymi pejzażami, magią, ludowym mistycyzmem oraz transowością. Niejednokrotnie przechodzą jednak w pełne humoru dowcipy muzyczno-wokalne i pełną spontanicznej energii improwizację instrumentalną, która daje świadectwo swobody i entuzjazmu polskiej muzyki zarówno rozrywkowej jak i tej tradycyjnej.

KONTAKT

Kontakt dla mediów oraz booking występów:

Agencja Boom!Group
Anna Pupin
Warszawa
ul. Ciołka 16
info[at]boom-group.pl
+48 609 628 289

Godziny Otwarcia: 9:00 - 17:00

Pytania o nowe projekty, pomysły koncepcyjne lub inne - kontakt bezpośredni:

Dariusz Makaruk
Warszawa
dmdarma [at] gmail.com
+48 604 699 451