MENU
KINIOR & MAKARUK

Improwizowany koncert jazzowy, wykonywany w duecie z Włodzimierzem Kiniorskim, , multiinstrumentalistą, kompozytorem, saksofonistą oraz legendą Polskiej sceny jazzowej i reggae'owej.

Duet występował m.in. w Chinach, UK, Szwecji, Niemczech, Francji, Ukrainie, Słowacji, Rumunii. Goście i gwiazdy występujący z duetem to między innymi: Tomasz Stańko, Michał Urbaniak, Grażyna Auguścik, Krzysztof Trebunia, Milosh Luczynski, Marek Chołoniewski, Krzysztof Knittel, Mariusz Wilczyński i inni.

Repertuar koncertu to improwizowany jazz elektroniczny. Nowoczesne beaty Makaruka oraz ilustracyjna improwizacja Kiniora czynią każdy koncert niezapomnianą i zawsze nieoczekiwaną muzyczną podróżą.

Projekt dostępny na koncerty.

Kinior & Makaruk website

MAKARUK & LITWIŃSKI

Koncert elektroakustyczny, grany w duecie z Mieczysławem Litwińskim, multiinstrumentalistą, kompozytorem, wykonawcą muzyki dawnej, skrzypkiem i wokalistą operującym technikami śpiewu alikwotycznego. .

Repertuar duetu oparty jest na interpretacji twórczości Henryka Mikołaja Góreckiego. Koncerty duetu są doświadczeniem akustycznego eksperymentu połączonego z innowacyjnym brzmieniem elektronicznym. Spektrum dźwiękowe sięga od akustycznego minimalizmu po barwne i szerokie pejzaże noise'owe. Koncert premierowy odbył się na auli Akademii Muzycznej w Krakowie na zaproszenie HMG Festival.

Projekt dostępny na koncerty.

MAKARUK & RAJSKI

Koncert (elektronika + perkusja) , wykonywany w duecie z Andrzejem Rajskim.

Koncert jest w istocie live act'em w gatunku niekomercyjnej muzyki klubowej. Zespół używa specjalnego systemu opertego na własnym oprogramowaniu, który pozwala perkusiście na modyfikowanie dźwięków granych przez sekcję elektroniczną. Dzięki temu perkusja ma wpływ na charakter brzmieniowy wykonawcy grającego na live electronics, pozostawiając mu równocześnie na wykonywanie swojej partii harmonicznej.

Projekt dostępny na koncerty.

KONTAKT

Kontakt dla mediów oraz booking występów:

Agencja Boom!Group
Anna Pupin
Warszawa
ul. Ciołka 16
info[at]boom-group.pl
+48 609 628 289

Godziny Otwarcia: 9:00 - 17:00

Pytania o nowe projekty, pomysły koncepcyjne lub inne - kontakt bezpośredni:

Dariusz Makaruk
Warszawa
dmdarma [at] gmail.com
+48 604 699 451