MENU
O PROJEKCJI FILMU NIEMEGO Z MUZYKĄ NA ŻYWO

Projekcja filmu niemego Twarze Dzieci, nakręconego w 1923, z muzyką elektroniczną zagraną na żywo, napisaną w 2009 – tworzą niezwykłe połączenie zachwycającego arcydzieła niemego kina z nowoczesnym beatem..

Dzięki współczesnemu podkładowi emocje przedstawione w filmie stają się jeszcze bardziej intensywne: dziecięcy gniew, żal po stracie matki, radość weselników, zachwycające piękno górskiego krajobrazu – wszystko to znajduje odbicie w muzyce. Można zatem usłyszeć wzruszający, chóralny nokturn, śpiew góralski czy hiszpańskie rytmy zwiastujące vendettę.

Podniosły nastrój i skomplikowana dramaturgia filmu inkrustowna jest humorystycznymi wstawkami, które dynamizują i ubarwiają 110 minutową projekcję filmu.

TWARZE DZIECI - FILM

„Twarze Dzieci“ (Visages d'enfants) już w dniu premiery wywołały wielki zachwyt. Jean Mitry napisał w „The Oxford History od World Cinema“, że gdyby miał ocalić tylko 1 film z francuskiej kinomatografii lat 20 - tych, z pewnością wybrałby "Twarze dzieci“ Jacques‘a Feydera..

„Twarze dzieci“ to wybitny przykład realizmu w kinie niemym i darmaturgii psychologicznej zintegrowanej z pięknym, górskim krajobrazem Szwajcarii.

Projekt dostępny na koncerty.

KONTAKT

Kontakt dla mediów oraz booking występów:

Agencja Boom!Group
Anna Pupin
Warszawa
ul. Ciołka 16
info[at]boom-group.pl
+48 609 628 289

Godziny Otwarcia: 9:00 - 17:00

Pytania o nowe projekty, pomysły koncepcyjne lub inne - kontakt bezpośredni:

Dariusz Makaruk
Warszawa
dmdarma [at] gmail.com
+48 604 699 451