MENU

O WYSTĘPIE KINETYCZNYM

Tytuł występu to "Test Osobowości". Jest to eksperymentalny projekt bazujący na koncepcji 6 archetypów osobowości według C.G.Junga. Owe archetypy - według Junga - składają się na osobowość każdego człowieka. Każdy z nas ma w sobie część każdego z nich.

Występ składa się z następujących części:

- Niewinny
- Opiekun
- Wędrowiec
- Wojownik
- Mag

FORMA

Archetypy przedstawiane są poprzez symbolikę audiowizualną oraz ruchową. Choreografia jest częsciowo zaplanowana lecz jest również otwarta na improwizację ruchową pozwalająca na większą świadomość ciała wykonawcy.

Symbolika video i dźwięku nie jest bezpośrednia ale w pewnym sensie "równoległa" - różne od siebie elementy audiowizualne i ruchowe przedstawiają ten sam koncept.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

System oparty jest na motion trackingu oraz na autorskim oprogramowaniu na Kinecta pozwalającym na tworzenie muzyki oraz wizualizacji na żywo poddczas występu. System pozwala również na pełną improwizację ruchową i audiowizualną.

Żadna część występu nie jest puszczana z playbacku - wszystkie dźwięki i video są w całości interaktywne i generowane ruchem wykonawcy. Oprogramowanie napisane jest w środowisku Java, Max/MSP Jitter.

Projekt dostępny na koncerty.

OSOBY

Kompozycja, programowanie, wykonanie: Dariusz Makaruk

Współpraca:
- Malgorzata Gajdemska
- Tomasz Cedro

KONTAKT

Kontakt dla mediów oraz booking występów:

Agencja Boom!Group
Anna Pupin
Warszawa
ul. Ciołka 16
info[at]boom-group.pl
+48 609 628 289

Godziny Otwarcia: 9:00 - 17:00

Pytania o nowe projekty, pomysły koncepcyjne lub inne - kontakt bezpośredni:

Dariusz Makaruk
Warszawa
dmdarma [at] gmail.com
+48 604 699 451